UNESCO ühendkoolid peavad teaduskonverentsi Noarootsis

07.06.2011

8.-9. juunil 2011 Noarootsi Gümnaasiumis toimuvat õpilaste teaduskonverentsi korraldavad ja toetavad UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon, Noarootsi Gümnaasium, toetab Välispoliitika Instituut.

UNESCO Ühendkoolide ja kandidaatkoolide õpilased esitavad konverentsil uurimistöid, referaate ja esseesid, mille teemaks on ÜRO (näiteks ÜRO aastatuhande arengueesmärgid) või UNESCO (näiteks UNESCO kultuuripärand).  Konverentsi käigus saavad õpilased uusi teadmisi UNESCO ja ÜRO teemadel ning võimaluse harjutada ja saada kogemust avaliku esinemise ja ettekande tegemise  näol. Toimuv konverents on hea koht harjutada tulevaseks eluks, kus esinemisoskusel on suur roll. Õpilaskonverentsil on võimalus õppida, teha vigu ja neid analüüsida – mis hilisemas elus tihti enam võimalik ei ole.

Konverentsil osalejatel on lisaks ettekannete esitamisele ja kuulamisele võimalik osa saada külaliste sõnavõttudest, Noarootsi kultuurituurist, õhtusest ühisolemisest, grupitöödest ja muudest tegevustest. Rohkem infot konverentsi kohta.Info: Triin Terasmaa UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon triin.terasmaa@unesco.eeTel: 56233062